Cheating Tom

Cheating Tom 1.0.4

Zasady są po to, żeby je łamać

Oszukiwanie w szkole to już pewna tradycja, którą wynaleziono chyba jeszcze przed pierwszą lekcją. Crazy Labs uwypukla to specyficzne lenistwo w postaci gry Cheating Tom, która okazuje się być ciekawą i wciągającą grą zręcznościową.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zabawa dla wszystkich grup wiekowych
  • Wciągająca rozgrywka
  • Komiczne grafiki
  • Minimalne natężenie reklam

Wady

  • Zachęca do oszukiwania
  • Pewne opóźnienia na początku rundy

Doskonały
9

Oszukiwanie w szkole to już pewna tradycja, którą wynaleziono chyba jeszcze przed pierwszą lekcją. Crazy Labs uwypukla to specyficzne lenistwo w postaci gry Cheating Tom, która okazuje się być ciekawą i wciągającą grą zręcznościową.

Klasowy ból

W Cheating Tom wcielamy się w Toma i Tammy'ego, dwóch uczniów, którzy zdecydowali się na alternatywne podejście do edukacji, kopiując prace swoich kolegów

Każdy poziom Cheating Tom to inny rodzaj zajęć w formie egzaminu. Twoim zadaniem jest zakraść się do kolegi i skopiować jego pracę tak, aby uniknąć wzroku nauczyciela, który siedzi z przodu klasy. Spojrzenie belfra przedstawiane jest pod postacią wiązki światła wystrzeliwanej z jego oczu. Nie mieć ona na Ciebie wpływu, dopóki będziesz w stanie bezszelestnie przedostać się do kolegi lub gdy zajmiesz swoje miejsce przy biurku.

Za każdym razem, kiedy uda ci się skopiować czyjąś pracę, twoja ogólna ocena rośnie. Każdy przedmiot jest inaczej rozliczany, a najlepszy stopień A+ oznacza 35 punktów. Jednak jeśli dasz się przyłapać na wędrówkach po klasie, twój egzamin się skończy i będziesz musiał powtórzyć rundę. Żeby nie dać się złapać, musisz używać specjalnych zdolności, dzięki którym skryjesz się przed nauczycielem, np korzystając z teleportacji, jak również możesz wpłynąć na kolegów, aby nie złościli się za przepisywanie ich prac.

Każda runda w Cheating Tom rzadko trwa dłużej niż minutę i jest przy tym ogromnie wciągająca. W przeciwieństwie to innych zjadaczy czasu, takich jak Flappy Bird, występuje tu poczucie spełnienia po pomyślnym przejściu każdego etapu.

Mimo prostego sterowania w Cheating Tom może nas lekko zadziwiać mocne podłoże strategiczne w całej grze. Musisz przecież unikać zarówno spojrzenia nauczyciela, jak i dbać o tolerancję swoich kolegów, od których spisujesz, a każdy z nich ma indywidualne podejście do naszego bohatera. Nie jest to jednak czynnik który by nas zniechęcał, a wręcz przeciwnie.

Oszuści będą ciągle oszukiwać

Sterowanie w Cheating Tom jest bardzo proste. Połóż i przytrzymaj palec na ekranie, a Tom/Tammy przemieści się w wybrane miejsce. Zabierając palec z ekranu, sprawimy, że nasz bohater wróci do swojej ławki. Jednak zamiast zręczności liczy się odpowiednia strategia.

Psst... masz odpowiedź na nr 5?

Poziomy, które przechodzimy, nie nudzą się tak szybko, ponieważ Cheating Tom to świetnie przemyślana gra. Klasy, miejsce akcji Cheating Tom, są zrealizowane w tradycyjny sposób w szkołach, jak i mogą być wymyślnymi przestrzeniami na łące, gdzie za biurka służą skały, a nauczyciel stoi na pniu drzewa, obserwując swoich podopiecznych. Grafika przypomina kreskówkę, co jest przyjemne dla oka.

Muzyka oraz efekty dźwiękowe idą w parze z komicznymi grafikami. Możemy usłyszeć jak Tom/Tammy wściekle maże po kartce papieru, dźwięk pistoletu, kiedy nauczyciel na nas spojrzy, a także okrzyki tłumu, gdy przejdziemy daną rundę, lub wyjące „Awwww...”, kiedy przegramy. Cała ścieżka dźwiękowa Cheating Tom może kojarzyć się z muzyką kreskówki Scooby-Doo.

Świetny zabójca czasu

Cheating Tom to bardzo wciągająca gra, która ma prostą rozgrywkę i nie bombarduje nas reklamami ani nie zmusza do zakupów w aplikacji. Każdy poziom trwa niespełna minutę, więc tak szybko nas nie nuży, dlatego jest idealnym rozwiązaniem na chwilę odpoczynku.

Cheating Tom

Download

Cheating Tom 1.0.4

Opinie użytkowników o Cheating Tom